לפני השימוש באתר רק ספרים raksfrim.co.il (להלן “האתר”), אנא קראו בעיון את התנאים הבאים (להלן "התנאים"):

כניסה לאתר ו/או שימוש בו הם הסכמה ואישור של התנאים, והינם הצהרה כי קראתם את התקנון, הבנתם אותו והסכמתם לתוכנו. 

 

תנאי שימוש

אתר זה הוא כלי לרכישת ספרים דיגיטליים ומודפסים. הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן הספרים. האתר לא יישא באחריות כלשהי לטיב הספרים, למועד אספקתם ולאופן אספקתם. התכנים המפורסמים באתר מגיעים מהסופרים או מההוצאות. כמו כן כל התכנים המפורסמים באתר הם באחריות המחברים. תביעות נזיקין, הפרת זכויות יוצרים, דיבה וכדומה הינם אחריותם הבלעדית של המחברים, ולא של האתר.

המחבר ו/או ההוצאה הינם הבעלים של הקניין הרוחני, והם אלה אשר מאפשרים לאתר לעשות שימוש בספר.

האתר משמש כפלטפורמה לרכישה בלבד ואינו אחראי לתוכן.

 

בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לסגור את האתר או להקפיא את פעילותו בכל עת שימצאו לנכון לפי שיקול דעתם הבלעדי.

בעלי האתר שומרים על הזכות לשנות את התקנון מבלי להודיע על כך.

 

רכישת ספרים דיגיטליים

ספר דיגיטלי שנרכש באתר ישלח מיידית לאפליקציית הליקון לפי שם המשתמש שלפיו נרכש הספר. הספר ימתין ללקוח באפליקציה.

היות שזוהי חנות וירטואלית אשר תלויה ברשת האינטרנט, האתר מסיר מעליו אחריות לכל נזק אשר ייגרם בעת גלישה או ביצוע פעולה באתר. במקרה של תקלה טכנית ניתן לפנות אלינו דרך צור קשר.

 

רכישת ספרים מודפסים

במקרה של ספרים מודפסים האחריות למשלוח הספר היא של הסופר ולא של האתר. ניתן לפנות אלינו דרך צור קשר בנוגע לאספקת ספרים מודפסים.

הספרים יישלחו בתוך שלושה ימי עסקים מעת הרכישה. 

 

הצטרפות לרשימת תפוצה

כל גולשי האתר (להלן “הגולשים”) אשר מזינים את כתובת הדואר האלקטרוני שלהם בעת הרכישה ומאשרים לאתר לשלוח להם הודעות וחומר פרסומי יקבלו מעת לעת דואר פרסומי. מנהלי האתר מתחייבים לא להעביר פרטים אלו לשום גורם צד ג’ למעט חברת הדיוור אשר דרכה נשלח הדואר.

 

תשלום עבור הספרים

התשלום ייגבה באמצעות כרטיסי אשראי (דרך חברת פלאקארד) או ,Pay-Pal חשבונית על התשלום תישלח למייל הרוכש מייד עם קבלת התשלום. במקרה של תקלה במערכת החיוב אם הלקוח לא חויב במלוא הסכום, חייב הלקוח לשלם את ההפרש, עליו לפנות להנהלת האתר להסדרת התשלום. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למחוק את הספר מאפליקציית הלקוח אם לא שולם כל הסכום או לא לשלוח את הספר המודפס עד לתשלום הסכום המלא.

 

ביטול עסקה

ביטול עסקה על פי חוק הגנת הצרכן 1981. בתנאי שנשלח דואר אלקטרוני ובו דרישה לביטול העסקה לכתובת info@raksfarim.co.il עם פרטי הרכישה, תאריך הרכישה או מספר ההזמנה.

יש  לוודא כי קיבלתם תשובה חזרה ממנהלי האתר.

טובין דיגיטליים אינם מחויבים באפשרות החזר ולא ניתן להחזירם.

ביטול רכישת ספר מודפס תינתן תוך 14 יום מקבלת הספר. 

ביטול רכישת ספר מודפס שטרם יצא למשלוח לא יחויב בדמי טיפול.

ביטול רכישת ספר מודפס לאחר שליחתו יחויב בדמי טיפול של 40 ₪. הרוכש יזוכה על הספר לאחר שהסופר/ ההוצאה יודיעו על קבלתו בדואר חוזר.

ספר מודפס יהיה אפשר להחזיר רק אם לא נעשה בו שימוש.

 

 

הגבלת פרטיות

האתר לא יפגע בפרטיות הלקוח ויפעל בהתאם לחוק הגנת הפרטיות 1981.

 

מדיניות פרטיות

אם הנכם רשומים לאפליקציית הליקון, המערכת תזהה את המשתמש שלכם כקיים ולא תבקש התחברות בעזרת סיסמה לאתר. הסיסמה לאפליקציה זהה לסיסמה שבאמצעותה נרשמתם לחנות הראשונה שבה רכשתם ספר שנשלח לאפליקציית הליקון.

המערכת שומרת את הפרטים הבאים: כתובת ,IP דואר אלקטרוני, שם מלא (כתובת במקרה של ספרים מודפסים אשר תועבר לגורם השולח את הספר) נתונים אלו חשופים אך ורק לעובדי האתר. בשום מקרה לא ייעשה שימוש בנתונים אלו אלא לצורך שירות ללקוח.

האתר לא שומר פרטים מזהים על אופן הסליקה ומספר כרטיס האשראי. הסליקה נעשית דרך חברת פלאקארד בלבד וכל פרטי האשראי עוברים דרכם.

האתר מתנער מכל אחריות לסליקה ולאבטחת הסליקה. בכל בעיה בנוגע לתשלום, לאופן התשלום או לחיובים נוספים יש לפנות ל"פלאקארד".

תנאי השימוש של אתר "פלאקארד" אפשר לקרוא בכתובת https://www.pelecard.com/.

 

אתרי אינטרנט חשופים להתקפות ולניסיונות פריצה מצד גורמים עוינים. האתר נוקט כמה אמצעי אבטחה כדי לשמור על פרטיות המידע שיוזן על ידך במערכת. למרות מאמצינו לשמור על פרטיותך ייתכנו פריצות אבטחה וחדירות למידע. רק ספרים אינו מתחייב שהמידע שהזנת יהיה חסין באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית. בעת הזנת פרטיך, הינך משחרר את רק ספרים מאחריות לכל נזק שייגרם לך או למי מטעמך עקב התקפה/ ניסיון פריצה וחדירה למידע, ומוותר על כל טענה כנגד האתר או מי מטעמו בעניין זה.

 

עוגיות (Cookies)

המערכת עשויה להשתמש באחסון זמני של הדפדפן לצורך שמירת נתונים כמו שם משתמש או נתונים אחרים הדרושים לפעולתה התקינה של המערכת ולצורך נוחות השימוש ללקוח. לא ייעשה שימוש בנתונים אלו למעקב אחר פעילות הלקוח במערכת.

 

פרטי התקשרות  

ניתן ליצור קשר במייל info@raksfarim.co.il

טלפון : 0525915966

כתובת: שדרות צהל 15, קריית גת