להרפות את הפות

להרפות את הפות
מיכל כהן שמחה
הוצאה: ePublish הוצאת ספרים אלקטרונית
ת. הוצאה: 31-01-2021
מספר עמודים: 256
לספרים נוספים
דיגיטלי
 
37 ₪

 

הספר להרפות את הפות עוקב אחרי שבע נשים בנות 20 עד 65 הנפגשות בסדנה לריפוי המיניות, המשלבת שיח פתוח, דמיון מודרך, תרגול נשימה, ריקוד וטקסים המובילים לעומק חדש של בחירה בחיים בעוצמה מלאה.

הספר מציג מסע אישי-נשי המהדהד מסע קולקטיבי של נשים הבוחרות להיפגש עם האישה המינית שהן באופן נינוח, אמיץ ומשוחרר מכבלים של בושה, פחד ואשמה.

הספר להרפות את הפות מזמין אותך למסע חקירה פנימי, אל תוך מרחבי נפשך, מיניותך השלמה, עוצמתך והאופן שבו את בוחרת לצעוד על האדמה. זוהי הזמנה לברוא עולם חדש של שלום בין האנרגיה הזכרית והנקבית. הספר נותן כלים לעבודה עם האנרגיה המינית, ולתרגול יומיומי של בריאת מציאות וחיים מלאי שמחה ועונג.

בואו ניקח אחריות על הדורות הבאים וניצור מציאות שבה בטוח עבור הילדות, הנערות, הנשים, האימהות והסבתות שאנחנו - לחיות בשמחה ובעונג על פני האדמה.

סמדר מילר, מורה לאהבה פראנית ומיניות קשובה, מייסדת מועדון הלביאות:

"הספר הזה היה צריך להיכתב. האמת הזו צריכה להישמע. הריפוי הזה - הגיעה שעתו. תודה למיכל על האומץ לצאת לאור עם הבשורה החדשנית והעתיקה הזו. הטקסט הזה הוא מתנה לליבה ולגופה של כל אישה."

ו'איט פדר (White), מייסדת פסטיבל סגול והאקדמיה להיזכרות - בית־ספר בין־לאומי לתודעה: ״הספר יוצר סדקים בקליפות שלנו ולוקח אותנו פנימה אל מסע של גילוי, נשי, אישי ומשמעותי אל עבר עצמנו. חובה לכל אישה!״

מיכל כהן שמחה, מורה לחיים, מנהיגה בקהילה, רעיה, אימא לשלושה. מכשפה טובה שמלווה אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה בחיים. מורה ליוגה, מורה ומטפלת ב-EMF, מנחת טקסים וסדנאות להתפתחות אישית ומעגלי העצמה לנשים. מוזיקאית, שרה, מנגנת על סיטאר, קערות טיבטיות וקריסטל. הוציאה לאור את האלבום "מסע לפתיחת הלב". להרפות את הפות הינו ספרה הראשון.