נחישות - סיפור 4

נחישות - סיפור 4
מירב איינשטיין
הוצאה: הוצאה עצמית
ת. הוצאה: 07-05-2020
מספר עמודים: 172
לספרים נוספים
דיגיטלי
 
29 ₪
מודפס
 
49 ₪

אנשים חושבים שהצלחה וכישלון הם הפכים.

אבל הצלחה היא הנכונות ליפול ולהיכשל שוב ושוב כדי להגשים חלום.

למעשה, ויתור והרמת ידיים הם הכישלון האמיתי. כי אז הכול מסתיים.

 

זה סיפור על נחישות והגשמת חלומות.

 

מאז שהייתה ילדה קטנה, חלמה רוזי האנטר להיות סופרת. את ספר הביכורים שלה היא בחרה להוציא בשם העט רוזי וורד, כשהיא מאמצת את שם משפחתו של הסופר האהוב עליה. אבל מהר מאוד היא מגלה שהחיים לא מסתדרים לפי התסריט שכתבה לעצמה.

 

ג'ק וורד כבר עשה את זה. הוא סופר מותחנים מפורסם, שכבר שנתיים לא מצליח לסיים את ספרו החדש.

 

כשרוזי מתפרצת לביתו ומבקשת את עזרתו, הוא זורק אותה משם בלי לחשוב פעמיים. אבל רוזי היא לא אחת שמוותרת בקלות. היא בטוחה שחייה סוף-סוף עומדים להשתנות, אבל אין לה מושג למה נכנסה או עד כמה קשה זה עומד להיות, אולי אפילו בלתי אפשרי.

 

האם היא מוכנה למה שהיא עומדת לגלות?

 

נחישות הוא הסיפור הרביעי בסדרת "ג'ק ורוזי" המבוססת על אירועים אמיתיים.

 

"העולם הזה שאנחנו חיים בו הוא לא יפה כמו שהוא נראה. הפרחים לא תמיד פורחים, השמים לא תמיד כחולים, ואנשים לא תמיד טובים. אני מבין את האכזבה שלך ואת תחושת הכישלון. אני מבין הכול. אבל את מצפה מאנשים לעמוד במילה שלהם, את מצפה מהם לעזור לך כי זה מה שאת היית עושה ואת נפגעת שוב ושוב כשזה לא קורה. אז הנה מוסר ההשכל שלך - תפסיקי לצפות. תעשי את הטוב ביותר שאת יכולה, אבל אל תצפי לכלום. להפך, תצפי לכישלון, להפסד, ליחס מגעיל, אבל תמשיכי בדרך שלך. זאת הדרך היחידה לגדל עור של פיל ולהיות חסינה."

 

מירב איינשטיין מגדירה את עצמה אישה חדשה. היא אם חד-הורית לשלושה ילדים, מחלימת סרטן, מוקפת במשפחה ובחברים ומאוהבת בג'ק הפרטי שלה.

דואט הביכורים שלה, "אהבה בחקירה", נמכר באלפי עותקים וזכה לביקורות נלהבות.