שלמות - סיפור 2 בסדרת ג'ק ורוזי

שלמות - סיפור 2 בסדרת ג'ק ורוזי
מירב איינשטיין
הוצאה: הוצאה עצמית
ת. הוצאה: 23-03-2020
מספר עמודים: 170
לספרים נוספים
דיגיטלי
29 ₪
25 ₪
מודפס
 
49 ₪

סדרת ג'ק ורוזי מכילה שישה סיפורי מעוררי השראה על אישה חדשה. כל סיפור עומד בפני עצמו ואפשר לקרוא את הסיפורים השונים בסדר זה או אחר או בנפרד. למרות זאת, מומלץ לקרוא אותם לפי הסדר ואת הסיפור השישי יש לקרוא אחרון כי בין דפיו מתגלה הקשר בין הסיפורים השונים.

 

אף אחד מאיתנו לא מושלם.

אף אחד לא צריך להיות מושלם, אבל נרגיש טוב יותר אם נהיה שלמים עם עצמנו.

 

זה סיפור על אהבה עצמית וקבלה.

בגיל עשרים עולמה של רוזי ברן התהפך - היא גילתה שהיא חולה בסרטן, הפסיקה את לימודיה והחבר שלה עזב אותה. מאז החלמתה היא לא מצליחה לחזור למסלול חיים "רגיל", גם לא לייצר קשר זוגי חדש כי כל גבר ששומע על מחלתה נעלם לה.

ג'ק בלאק תמיד חלם להיות שף ידוע, אבל מאז שהגיע ללאס וגאס ואיבד את הכסף שאימו השאירה לו לאחר שנפטרה ממחלת הסרטן, נראה שהדבר היחיד שהוא מצליח לעשות הוא להיות נער שעשועים של נשים עשירות.

כשג'ק ורוזי נפגשים, אסור לג'ק לספר לרוזי מי הוא באמת וכשרוזי חושבת שהיא יודעת מה האמת היא מחליטה להעמיד פנים שהיא יכולה להגשים עבורו את החלום.

כיצד יתמודדו עם העובדה שכל אחד מייצג עבור השני את מה שהוא לא אוהב?

מה יקרה כאשר יגיע הזמן לחשוף את הקלפים?

 

שלמות הוא הסיפור השני בסדרת "ג'ק ורוזי" המבוססת על אירועים אמיתיים.

 

"הספר הזה נוגע ומרגש. הוא מתאר מסע רגשי של אישה שנאבקת באחת השאלות העיקריות בחיים." - קוראת אמזון.

"היא מעמידה פנים שהיא מישהי אחרת, אבל בנקודה מסוימת היא צריכה להחליט אם להמשיך ולאבד מישהו שהיא רוצה או למוטט את החומות שלה." - קוראת אמזון.

 

מירב איינשטיין מגדירה את עצמה כאישה חדשה. היא אם חד-הורית, מתגוררת בקריית טבעון עם שלושת ילדיה, מחלימת סרטן, מוקפת במשפחה ובחברים ומאוהבת בג'ק הפרטי שלה.

דואט הביכורים שלה, "אהבה בחקירה", נמכר באלפי עותקים וזכה לביקורות נלהבות.